Ju jeni vizitori 4585586

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 ne Golem.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/7
  • 2%2/7
  • 3%3/7
  • 4%4/7
  • 5%5/7
  • 6%6/7
  • 7%7/7
  1/7
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 112
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 51 m²
   • per shitje 27 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne Golem me siperfaqe 51m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, eshte i mobiluar dhe ka nje cmim 27000 Euro i diskutueshem. Ndodhet vetem 300m larg nga bregu i detit. Gjithashtu ka edhe vend parkimi per banoret e kompleksi eshte i rrethuar e ruhet me roje. Na kontaktoni per me shume informacion.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Plazh
   • Transport publik
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • frigorifer
   • furnizime
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 51.00 m²
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %