Ju jeni vizitori 4593718

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartamenti prane muzeumit
 • DSCN1136
  Full Screen
  • DSCN1136%1/11
  • DSCN1140%2/11
  • DSCN1137%3/11
  • DSCN1139%4/11
  • DSCN1134%5/11
  • DSCN1138%6/11
  • DSCN1141%7/11
  • DSCN1143%8/11
  • DSCN1145%9/11
  • DSCN1144%10/11
  • DSCN1148%11/11
  1/11
  DSCN1136
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 114
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Muzeu I Deshmoreve
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  214 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartamenti prane muzeumit.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhoma ndenjes+ kuzhinen, 2 tualete, 1 ballkon i mbyllur me vetrata xhami dhe nje depo.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje nje pallati pese katesh.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Banka
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • gaz
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta