Ju jeni vizitori 4673397

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke me nje siperfaqe prej 20228m2
 • 11857594_10206558565356879_943950127_n
  Full Screen
  • 11857594_10206558565356879_943950127_n%1/5
  • 11874008_10206558563796840_844980518_n%2/5
  • 11880065_10206558566596910_1241714538_n%3/5
  • 11855549_10206558566516908_669336758_n%4/5
  • 11874165_10206558566076897_1828423186_n%5/5
  1/5
  11857594_10206558565356879_943950127_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 115
  • Tipi i prones: Toke industriale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish keneta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2,02 ha
   • per shitje 161 824 €
 • Detajet e prones

  OKAZION... Shitet ose nderrohet toke ne zonen industriale te Porto Romanos.Toka ka nje siperfaqe totale prej 20.228m2. Toka shitet dhe e ndare ne pjese ose dhe me mundesi nderimi me apartamente. Cmimi eshte 8 euro m2.Per me teper detaje rreth ketij okazioni na kontaktoni.Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Pamje nga fshati
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 20228.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marjola Toska
  Telefone: +355369807680 / +355699807680
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %