Ju jeni vizitori 4636764

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te Vollga
 • DSCN0603
  Full Screen
  • DSCN0603%1/11
  • DSCN0605%2/11
  • DSCN0634%3/11
  • DSCN0608%4/11
  • DSCN0606%5/11
  • DSCN0611%6/11
  • DSCN0615%7/11
  • DSCN0620%8/11
  • DSCN0619%9/11
  • DSCN0624%10/11
  • DSCN0628%11/11
  1/11
  DSCN0603
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 118
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 126 m²
   • per shitje 100 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane pistes te vollga me nje siperfaqe prej 126m2 e pajisur me certifikate pronesie.Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno bashke me kuzhinen, dy tualete dhe tre ballkone.Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga Vila e Zogut.Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 3
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 12
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • gjimnaz
   • zone historike
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 126.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %