Ju jeni vizitori 4592708

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient tregëtar për shitje, Ish Uzina Enver
 • DSC_0233.JPG
  Full Screen
  • DSC_0233.JPG%1/3
  • DSC_0234.JPG%2/3
  • DSC_0236.JPG%3/3
  1/3
  DSC_0233.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 105
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 131 m²
   • per shitje 111 900 €
 • Detajet e prones

  Ambient trgëtar në zonë tepër të aksesueshme, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Aktualisht është në aktivitet dhe i përshtatur si dhomë frigoriferike. Ka dokumenta të rregullt pronësie. Cmimi eshte i diskutueshem.
  Për më tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Izolim termik
  • Qellimi
   • comerciale
   • Logjistike
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 131.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Ndricim publik
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %