Ju jeni vizitori 4697211

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek Vollga .
 • DSC00924.JPG
  Full Screen
  • DSC00924.JPG%1/5
  • DSC00938.JPG%2/5
  • DSC00931.JPG%3/5
  • DSC00935.JPG%4/5
  • DSC00928.JPG%5/5
  1/5
  DSC00924.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 126
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 77,70 m²
   • per shitje 58 275 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek Vollga .Apartamenti ne strukturen e tij eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, 1dhome ndenje, 1 tualet,1 ballkon.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77.7m2,ka nje pamje nga deti te mrekullueshme dhe eshte me dokumenta te rregullta .Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhine e vogel 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 12
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • gjimnaz
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 77.70 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %