Ju jeni vizitori 4575202

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Qera hotel ne gjendje pune + vile
Ekskluzive
 • DSC04158.JPG
  Full Screen
  • DSC04158.JPG%1/17
  • DSC04293.JPG%2/17
  • DSC04140.JPG%3/17
  • DSC04132.JPG%4/17
  • DSC04171.JPG%5/17
  • DSC04164.JPG%6/17
  • DSC04188.JPG%7/17
  • DSC04190.JPG%8/17
  • DSC04197.JPG%9/17
  • DSC04206.JPG%10/17
  • DSC04209.JPG%11/17
  • DSC04222.JPG%12/17
  • DSC04246.JPG%13/17
  • DSC04226.JPG%14/17
  • DSC04277.JPG%15/17
  • DSC04251.JPG%16/17
  • DSC04280.JPG%17/17
  1/17
  DSC04158.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 13
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2.060 m²
  • Mbulim zone: 2.100 m²
   • per shitje 4 000 000 €
   • Per qira  10 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera hotel me tre yje ne gjendje pune dhe vile 1.9 km nga Sheshi 'Skenderbe'. Hoteli eshte 4 kate dhe ka 25 dhoma. Mbizoteron stili romak i ndertimit. Ka pishine te brendeshme dhe bar- restorant. Me ambient jashte te gjelberuar.Ka nje klientele te rregullt. Vila e ndodhur shume prane tij ka 3 kate ndertim te organizuar ne 4 dhoma + 2 sallone + 4 tualete.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 31
   • te gjitha dhomat 30
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 2100.00 m²
   • Zone interneti 2060.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %