Ju jeni vizitori 4615416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet aparatment 2+1 ne qender te Tiranes
 • DSC03980.JPG
  Full Screen
  • DSC03980.JPG%1/1
  1/1
  DSC03980.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 19
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 81 m²
  • Mbulim zone: 81 m²
   • per shitje 81 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1+2 tualete me hipoteke ne Rrugen 'Bardhok Biba', shume pak metra larg qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe ka nevoje per rikonstruksion.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 81.00 m²
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %