Ju jeni vizitori 4640203

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Godinë 2-katëshe për Ambjent Komercial, Tefta Tashko
 • 11938983_10204777139254267_1871849906_n
  Full Screen
  • 11938983_10204777139254267_1871849906_n%1/11
  • 11944712_10204777138974260_1859762803_n (1)%2/11
  • 11921950_10204777138934259_1663196202_n%3/11
  • 11939092_10204777139294268_1939788775_n%4/11
  • 11940193_10204777139094263_253050307_n%5/11
  • 11944712_10204777138974260_1859762803_n%6/11
  • 11948056_10204777139054262_1935138908_n%7/11
  • 11949674_10204777139214266_331651507_n%8/11
  • 11992164_10204777138814256_256175221_n (1)%9/11
  • 11992164_10204777138814256_256175221_n%10/11
  • 11992047_10204777139014261_84180316_n%11/11
  1/11
  11938983_10204777139254267_1871849906_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 325
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 800 m²
   • per shitje 1 400 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Godinë 2-katëshe për Ambjente Biznesi. Godina ka një sipërfaqe totale 400 m2 nga 200 m2 secili kat, dhe truall me sipërfaqe 400 m2. Ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës, afër sheshit 'Avni Rustemi'. Ambjenti është buzë rruge dhe është i përshtatshëm për ndërtim, magazina, punishte, dhe aktivitete të tjera biznesi.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 800.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %