Ju jeni vizitori 4688128

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vila te Qyteti Studenti
 • DSC05097.JPG
  Full Screen
  • DSC05097.JPG%1/4
  • DSC05104.JPG%2/4
  • DSC05099.JPG%3/4
  • DSC05102.JPG%4/4
  1/4
  DSC05097.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 22
  • Tipi i prones: fshat
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 400 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • per shitje 215 000 €
 • Detajet e prones

  Ne perfireri te qytetit, shume prane 'Vilat Gjermane', ndodhet nje super-vile me punime shume cilesore dhe moderne.. Eshte e organizuar ne 4 kate. Kati i pare 92 m2, kati 2-3, 121 m2 (Korridor+soxhorno+2 tualete+2 dhoma gjumi+dy ballkone), kati 4 (i paperfunduar plotesisht). Gjithashtu ka te paperfunduar dhe pjesen e garazhit te automjetit. Vila ka sisstem ngrohjeje qendrore dhe me panele diellore. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Falemindderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 400.00 m²
   • Zone toke 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %