Ju jeni vizitori 4589126

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira apartament 4+1 ne Rrugen 'Budi'
 • 12041780_1522951837996122_360738478_n
  Full Screen
  • 12041780_1522951837996122_360738478_n%1/20
  • 12064235_1522951864662786_1192649605_n%2/20
  • 12063906_1522951957996110_101982518_n%3/20
  • 12083884_1522951921329447_1374611827_n%4/20
  • 12064210_1522952051329434_234073502_n%5/20
  • 12071420_1522952071329432_1080675876_n%6/20
  • 12084072_1522952097996096_2073740691_n%7/20
  • 12081329_1522951607996145_175876330_n%8/20
  • 12092594_1522952077996098_2013833808_n%9/20
  • 12067258_1522952897996016_1310210212_n%10/20
  • 12053127_1522952921329347_626687392_n%11/20
  • 12092245_1522951774662795_1007192450_n%12/20
  • 12077034_1522951821329457_1504920730_n%13/20
  • 12084064_1522951641329475_1978848738_n%14/20
  • 12092598_1522951594662813_1286414674_n%15/20
  • 12087579_1522951627996143_1532389238_n%16/20
  • 12067166_1522952127996093_903407705_n%17/20
  • 12041919_1522952137996092_1300072775_n%18/20
  • 12064102_1522951581329481_2075109719_n%19/20
  • 12064447_1522951374662835_942544707_n%20/20
  1/20
  12041780_1522951837996122_360738478_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 119
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: shtepi me hapesire komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
  • Zone toke: 50 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira shtëpi 1 katëshe, në një nga nga zonat më të aksesueshme të Tiranës, fillimi i rrugës 'Budi', përballë këndit të lojrave 7-xhuxhat. Ambjenti është i organizuar në 4 dhoma, 1 sallon, 1 guzhinë, 2 tualete me dritare dhe oborr. Eshtë plotësisht i mobiluar në mënyrë komode dhe me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme. Në gjendje shumë të mirë. Ju ftojmë të na kontaktoni për më shumë informacione ose për 1 vizitë në pronë.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone toke 50.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta