Ju jeni vizitori 4614581

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall per shitje prane Kalase se Bashtoves.
 • 10808179_10204639669705687_331452116_n
  Full Screen
  • 10808179_10204639669705687_331452116_n%1/6
  • 10819145_10204639668505657_1317448831_n%2/6
  • 10814196_10204639669745688_1426793191_n%3/6
  • 10806935_10204639665945593_1615575370_n%4/6
  • 10818538_10204639668705662_1234604336_n%5/6
  • 10818602_10204639669785689_51504340_n%6/6
  1/6
  10808179_10204639669705687_331452116_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 130
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zone toke: 8.000 m²
   • per shitje 825 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall prane Kalase se Bashtoves ne fshatin Vile Ballaj. Trualli ndodhet 600m larg bregut te detit edhe eshte i pershtatshem per ndertim.Siperfaqe 33000 m2 por mund te shitet dhe parcele me e vogel. Cmimi 25 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni prane agjensise sone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • zone historike
   • Plazh
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
   • orientimi I paneleve diellore ne toke Gjithe diten
  • Siperfaqet
   • Zone toke 8000.00 m²
  • sherbimet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %