Ju jeni vizitori 4573563

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/12
  • 3%2/12
  • 4%3/12
  • 5%4/12
  • 6%5/12
  • 7%6/12
  • 8%7/12
  • 9%8/12
  • 10%9/12
  • 11%10/12
  • 12%11/12
  • 13%12/12
  1/12
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 135
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Muzeu I Deshmoreve
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 me qira me siperfaqe 130 m2 ne qender te qytetit. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka 2 ballkon qe ofrojne pamje nga rruga kryesore. Dhomat e gjumit jane te mobiluara dhe njera ka tualet brenda. Ambienti i ndenjes dhe te 3 dhomat jane me parket. Na kontaktoni te vizitojme se bashku kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhina 11
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Mbulesa
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • Ngritje 2
   • Mikrovale
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta