Ju jeni vizitori 4697261

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne plazh. OKAZION
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/4
  • 2%2/4
  • 3%3/4
  • 4%4/4
  1/4
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 139
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 46 m²
   • per shitje 23 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne plazh me siperfaqe 46m2 prane Hotel Adriatik. Apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh. Eshte i mobiluar dhe i pajisur me certifikate pronesie. Me nje cmim OKAZION vetem per 23000 euro ky apartament behet i juaji.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • Transport publik
  • Ekip
   • Mbulesa
   • gatim elektrik
   • furnizime
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 46.00 m²
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %