Ju jeni vizitori 4589325

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambienti i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
 • DSC00775.JPG
  Full Screen
  • DSC00775.JPG%1/7
  • DSC00777.JPG%2/7
  • DSC00784.JPG%3/7
  • DSC00774.JPG%4/7
  • DSC00776.JPG%5/7
  • DSC00779.JPG%6/7
  • DSC00781.JPG%7/7
  1/7
  DSC00775.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 141
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitalle
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 300 m²
   • Per qira  357 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambienti i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.ambienti ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte .Ambienti ndodhet ne zonen e spitalles dhe mund te perdoret per aktivitete si robaqepsi ,zyra ,klinike...etj .Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone.Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • nr. I kateve 2
   • Hapesire e hapur 300
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 300.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta