Ju jeni vizitori 4588417

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1 ne Durres
 • DSC03347.JPG
  Full Screen
  • DSC03347.JPG%1/7
  • DSC03330.JPG%2/7
  • DSC03328.JPG%3/7
  • DSC03338.JPG%4/7
  • DSC03333.JPG%5/7
  • DSC03326.JPG%6/7
  • DSC03323.JPG%7/7
  1/7
  DSC03347.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 24
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 74 m²
  • Zone toke: 74 m²
   • per shitje 33 000 €
 • Detajet e prones

  Me nje pamje te bukur nga qyteti bregdetar i Durresit dhe ne nje zone te qete dhe shume prane sherbimeve, shitet apartment 1+1 me hipoteke. Apartamenti eshte i perdorur per zyra dhe biznese dhe eshte i mobiluar per tu pershtatur me sherbimet. Por planimetria e apartamentit eshte per nje shtepi normale, me nje ballkon, me nje tualet, nje sallon, si dhe nje dhome gjumi. Per nje vizite ne apartment mos hezitoni te na telefononi! Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone toke 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %