Ju jeni vizitori 4145385

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartamenti 2+1 tek Pallatet Agimi!
  • 12228040_531307590383151_1820969947_o
    Full Screen
    • 12228040_531307590383151_1820969947_o%1/12
    • 12231186_1532705923687380_1475469983_n%2/12
    • 12218811_531307563716487_1229206862_o%3/12
    • 12218900_531307557049821_901481666_o%4/12
    • 12218842_1532705850354054_1484400249_o%5/12
    • 12233212_1532705867020719_1864480003_n%6/12
    • 12226385_1532705837020722_940629682_n%7/12
    • 12236414_531307523716491_1624019524_o%8/12
    • 12207799_1532705790354060_790354964_n%9/12
    • 12231521_531307480383162_7257269_n%10/12
    • 12231473_1532705903687382_523558910_n%11/12
    • 12231162_531307517049825_1866049308_n%12/12
    1/12
    12228040_531307590383151_1820969947_o
  • Detajet perberese te prones
    • Reference: EL 125
    • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
    • Tipi i prones: Apartament
    • status: i/e perdorur
    • Distrikt: Tirana
    • Qark ose prefekture: Tirana
    • Qytet: Blv.Bajram Curri
    • zone: - - -
    • Zona e brendshme: 96 m²
    • Mbulim zone: 106 m²
      • per shitje 125 000 €
      • Per qira  600 €
  • Detajet e prones

    Shitet Apartamenti 2+1, me sipërfaqe 96m2, me kuzhinë të veçuar, 1 ballkon me sip: 4m2, i depo dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet mbrapa Kinema Agimit. Pallati është i ri dhe apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati 9-katësh. Për më shumë informacione, ju ftojmë t'a vizitoni.
  • Te paraqitura

    • Dhoma
      • Tualete 2
      • Dhoma ndenje 1
      • te gjitha dhomat 2
      • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
    • Perreth
      • Qendra e qytetit
      • zona jeshile
      • farmaci
      • Verande
      • Transport publik
      • Shkolle
      • Supermarkete
    • ekstra
      • Kushte Shume mrie
    • Siperfaqet
      • planimetria 106.00 m²
      • Zone interneti 96.00 m²
    • Infrastrukture
      • Garazhd
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

    Menyre Kontakti

    emer
    Telefone
    email
    Mesazh
  • Te dhena per agjentin

    Hatije Proda
    Telefone: +355672030830
    email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
  • Detaje per agjensi

    CENTURY 21 Elite
    Telefone: 00355 42236595
    email: info@c21elite.al
  • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %