Ju jeni vizitori 4649955

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Prush
 • DSC05234.JPG
  Full Screen
  • DSC05234.JPG%1/3
  • DSC05235.JPG%2/3
  • DSC05236.JPG%3/3
  1/3
  DSC05234.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 27
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Zone toke: 500 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje siperfaqe prej 500 m2 ne Prush -Tirane, e pajisur me certifikate pronesie. Toka ndodhet ne ane te rruges, dhe eshte e pershtateshme per cfaredolloj aktiviteti tregtar.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone toke 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %