Ju jeni vizitori 4678082

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 Kopshti Botanik/Kodra e Diellit
 • 12200999_1531547493803223_757491845_n
  Full Screen
  • 12200999_1531547493803223_757491845_n%1/13
  • 12202130_1531547327136573_696897044_n%2/13
  • 12202144_1531548947136411_692651274_n%3/13
  • 12200453_1531547490469890_699930729_n%4/13
  • 12202475_1531547483803224_1386342953_n%5/13
  • 12204880_1531547500469889_411906539_n%6/13
  • 12200575_1531547470469892_900380839_n - Copy%7/13
  • 12212142_1531547520469887_1579837440_n%8/13
  • 12212344_1531547480469891_380503254_n%9/13
  • 12200718_1531547430469896_393543146_n - Copy%10/13
  • 12202261_1531547457136560_518431066_n%11/13
  • 12208221_1531547447136561_1929552269_n%12/13
  • 12205062_1531548913803081_1039387633_n%13/13
  1/13
  12200999_1531547493803223_757491845_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 129
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100,80 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka pamje fantastike dhe pozicionim interesant ne nje zone teper te lakmuar, kufi me Komunen e Parisit, Kodren e Diellit dhe Liqenin artificial! Me certifikate pronesie dhe cmim konkurrues! Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine, ballkon,1 tualet dhe korridor te madh.Shitet dhe garazh(opsional) nentokesor rreth 12 m2. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 100.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %