Ju jeni vizitori 4692604

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Bllok 2+1.
 • DSC_0433[1].JPG
  Full Screen
  • DSC_0433[1].JPG%1/8
  • DSC_0432[1].JPG%2/8
  • DSC_0434[1].JPG%3/8
  • DSC_0440[2].JPG%4/8
  • DSC_0445[2].JPG%5/8
  • DSC_0446[1].JPG%6/8
  • DSC_0453[1].JPG%7/8
  • DSC_0459[1].JPG%8/8
  1/8
  DSC_0433[1].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 130
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 137,50 m²
   • per shitje 220 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament ne Bllok 2+1, Prane shkolles 11 Janari, me siperfaqe 137.5 m2, 2 dhoma, nje soxhorno, kuzhine e vecuar,1 studjo, 2 banja, 1 ballkon. Eshte e organizuar shume mire,ndertim cilesor, ne nje pozicion ku te dhuron qetesi. Kati i dyte, orientimi nga lindja dhe dhomat nga jugperendimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 137.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %