Ju jeni vizitori 4592674

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment 2+1 ne shitj te Ish-Blloku
 • DSC04502.JPG
  Full Screen
  • DSC04502.JPG%1/8
  • DSC04501.JPG%2/8
  • DSC04392.JPG%3/8
  • DSC04387.JPG%4/8
  • DSC04385.JPG%5/8
  • DSC04395.JPG%6/8
  • DSC04391.JPG%7/8
  • DSC04389.JPG%8/8
  1/8
  DSC04502.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 34
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 337 500 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen me te mire te qytetit, ne qender te Ish-Bllokut, ndodhet apartamenti ne nje ndetim te ri dhe shume cilesor. Hapesira e ambjenteve dhe menyra e organizimit jane shume mire te organizuara. Jane dy dhoma gjumi, nje sallon i madh me guzhine, nje korridor, dy tualete, si dhe dy ballkone. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni! Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %