Ju jeni vizitori 4638509

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vila te Sheshi "SHQIPONJA"
 • DSC04046.JPG
  Full Screen
  • DSC04046.JPG%1/18
  • DSC04052.JPG%2/18
  • DSC04054.JPG%3/18
  • DSC04055.JPG%4/18
  • DSC04056.JPG%5/18
  • DSC04057.JPG%6/18
  • DSC04060.JPG%7/18
  • DSC04058.JPG%8/18
  • DSC04061.JPG%9/18
  • DSC04062.JPG%10/18
  • DSC04063.JPG%11/18
  • DSC04066.JPG%12/18
  • DSC04067.JPG%13/18
  • DSC04070.JPG%14/18
  • DSC04071.JPG%15/18
  • DSC04073.JPG%16/18
  • DSC04074.JPG%17/18
  • DSC04077.JPG%18/18
  1/18
  DSC04046.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 35
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 370 m²
  • Mbulim zone: 370 m²
  • Zone toke: 400 m²
   • per shitje 270 000 €
 • Detajet e prones

  Ne hyrje te qytetit, ne nje nga pikat kyce dhe me shume akses ne qytet, shitet nje vila 3-kateshe prane sheshit 'Shqiponja'. Ka nje organizim shume te mire, i perbere nga 6 dhoma gjumi, dy sallone, 4 tualete, 3 ballkone, si dhe dy ambejnte biznesi ne katin e pare nga 50 m2 secila. Per me shume mos hezitoni te na telefononi. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 370.00 m²
   • Zone toke 400.00 m²
   • Zone interneti 370.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %