Ju jeni vizitori 4606811

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne shitje te Medreseja
 • DSC04434.JPG
  Full Screen
  • DSC04434.JPG%1/15
  • DSC04403.JPG%2/15
  • DSC04406.JPG%3/15
  • DSC04409.JPG%4/15
  • DSC04411.JPG%5/15
  • DSC04413.JPG%6/15
  • DSC04420.JPG%7/15
  • DSC04428.JPG%8/15
  • DSC04425.JPG%9/15
  • DSC04418.JPG%10/15
  • DSC04424.JPG%11/15
  • DSC04436.JPG%12/15
  • DSC04438.JPG%13/15
  • DSC04439.JPG%14/15
  • DSC04437.JPG%15/15
  1/15
  DSC04434.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 36
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane UKT-se, te zona e Medresese, shitet apartmenti 2+1, 135 m2 ne katin e pare te nje ndertese egzistuese. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje dhome ndonje me guzhine, nje korridor dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje arredim shume te mire si dhe eshte i rikonstruktuar dhe ka nje pjese te madhe (78m2) te siperfaqes te brendshme shtese ne pritje te legalizimit, gjithashtu ka dhe nje oborr, si dhe post parkimi per 3 automjete. Shitet i mobiluar! Per me shume detaje, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %