Ju jeni vizitori 4592705

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 ne shitje, te Selvia
 • DSC04444.JPG
  Full Screen
  • DSC04444.JPG%1/9
  • DSC04443.JPG%2/9
  • DSC04446.JPG%3/9
  • DSC04449.JPG%4/9
  • DSC04454.JPG%5/9
  • DSC04456.JPG%6/9
  • DSC04448.JPG%7/9
  • DSC04457.JPG%8/9
  • DSC04442.JPG%9/9
  1/9
  DSC04444.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 37
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 162 m²
  • Mbulim zone: 162 m²
   • per shitje 136 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nja nga zonat me te qeta dhe shume prane qendres se qytetit, ndodhet apartamenti 162 m2! I organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me guzhine, 2 tualete, 2 ballkone, si dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile. Aprtamenti shitet i mobiluar, gjithashtu i disponon dhe gjithe dokumentat hipotekore! Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 162.00 m²
   • Zone interneti 162.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %