Ju jeni vizitori 4589177

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjenti te "Zona e Magazinave"
 • 12029651_10204785500622862_5223948073277238754_o
  Full Screen
  • 12029651_10204785500622862_5223948073277238754_o%1/4
  • 12031472_10204785500742865_9010425811117060472_o%2/4
  • 12039151_10204785499942845_789037329734282001_o%3/4
  • 12010509_10204785500262853_786077261951226421_o%4/4
  1/4
  12029651_10204785500622862_5223948073277238754_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 40
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
  • Zone toke: 800 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Te blloku i magazinave te rruga 'Siri Kodra' jepet me qira magazina, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme perpunuese dhe tregetare. Magazina ka dhe nje siperfaqe te jashtme 300 m2 te disponueshme, pervec ambjentit te brendshem prej 500 m2. Per me shume informacion, na kontaktoni! faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone toke 800.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
   • Zona tualetit 5.00 m2
   • Zona tualetit 5.00 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 500.00 m2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta