Ju jeni vizitori 4614430

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartment 2+1 te Kopeshti Botanik
 • 13308641_1060373200675634_5629992204538012231_o
  Full Screen
  • 13308641_1060373200675634_5629992204538012231_o%1/5
  • 20150221_114950%2/5
  • DSC04582.JPG%3/5
  • Apartamenti 112.6m2%4/5
  • 13305233_1060373250675629_8608662368597582029_o%5/5
  1/5
  13308641_1060373200675634_5629992204538012231_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 41
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e kodrave te liqenit, shume prane Kopeshtit Botanik, larg zhurmave dhe smogut,shitet apartament me dokumenta te rregullta hipotekore. Apartamenti eshte ne nje ndertim te ri me punime shume cilesore! Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me guzhine, nje korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete, si dhe dy ballkone! Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %