Ju jeni vizitori 4676854

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Apartament 2+1 te Selvia
 • DSC04634.JPG
  Full Screen
  • DSC04634.JPG%1/9
  • DSC04630.JPG%2/9
  • DSC04636.JPG%3/9
  • DSC04632.JPG%4/9
  • DSC04639.JPG%5/9
  • DSC04643.JPG%6/9
  • DSC04644.JPG%7/9
  • DSC04626.JPG%8/9
  • DSC04627.JPG%9/9
  1/9
  DSC04634.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 42
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
  • Mbulim zone: 106 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Te zona e Selvis, ne nje zone te qete e shume prane sherbimeve pubilke, jepet me qira apartamenti, i cili ndodhet ne katin e dyte te nje vile! Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ballkon, nje tualet, si dhe nje Sallon me guzhine. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.00 m²
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta