Ju jeni vizitori 4640358

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Shtepi 3-kateshe ne Sauk te vjeter!
 • 12233550_1532914136999892_1443691379_n
  Full Screen
  • 12233550_1532914136999892_1443691379_n%1/13
  • 12244225_1532914086999897_1507834545_n%2/13
  • 12244081_1532914100333229_1229328464_n%3/13
  • 12231347_1532914060333233_1054036658_n%4/13
  • 12233512_1532914223666550_1044317005_n%5/13
  • 12233272_1532914106999895_743301026_n%6/13
  • 12242275_1532914210333218_1717339427_n%7/13
  • 12207909_1532914246999881_2145769306_n%8/13
  • 12226337_1532913993666573_1839929224_n%9/13
  • 12226524_1532914006999905_1204693584_n%10/13
  • 12226829_1532914023666570_723263755_n%11/13
  • 12226786_1532914040333235_651885798_n%12/13
  • 12233048_1532917386999567_581934986_n%13/13
  1/13
  12233550_1532914136999892_1443691379_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 131
  • Tipi i prones: vile fshati
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 80 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shtepia ndodhet buze rruges, ndertim i ri me certifikate pronesie i oganizuar ne 3 kate( i fundit Papafingo). Kati i pare ka mundesi zhvillimi per bisnes, eshte i perbere nga 3 apartamente(nje per cdo kat), vend parkimi per dy makina dhe pamje fantastike te gjelberimit perreth. Sip. totale e kateve eshte rreth 150 m2 me oborr perpara. Distanca nga qendra vetem 10 minuta si dhe nga liqeni artificial! Nje oaz ne natyre larg smogut dhe zhurmave!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 80.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %