Ju jeni vizitori 4653881

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 me hipoteke Te KMY Yzberisht
 • 12226847_1532924153665557_1540350017_n
  Full Screen
  • 12226847_1532924153665557_1540350017_n%1/18
  • 12231610_1532924533665519_1908695739_n%2/18
  • 12226640_1532924183665554_966261124_n%3/18
  • 12212083_1532924173665555_2065788767_n%4/18
  • 12226310_1532924216998884_55728022_n%5/18
  • 12242084_1532924213665551_981196544_n%6/18
  • 12233532_1532924223665550_2068968663_n%7/18
  • 12212315_1532924286998877_2349004_n%8/18
  • 12212518_1532924273665545_632173991_n%9/18
  • 12231115_1532924480332191_1120332013_n%10/18
  • 12226299_1532924333665539_1608331014_n%11/18
  • 12231628_1532924390332200_1055376268_n%12/18
  • 12231622_1532924256998880_1589624968_n%13/18
  • 12233550_1532924276998878_634968439_n%14/18
  • 12244006_1532924233665549_1705856001_n%15/18
  • 12231536_1532924250332214_636234335_n%16/18
  • 12231629_1532924260332213_594567090_n%17/18
  • 12231393_1532924496998856_1120711972_n%18/18
  1/18
  12226847_1532924153665557_1540350017_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 133
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 93 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje bllok te ri pallatesh, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine te perbashket me soxhorno, 2 tualete, holl, korridor dhe nje ballkon me hapesire dhe pamje interesante. Apartamenti ka punime cilesore dhe disponon certifikate pronesie, cmim reference (konkurues) per zonen. Per detaje te specifikuara ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %