Ju jeni vizitori 4592598

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 afer Prokurorise se Tiranes!
 • 12231671_1532932150331424_1281197514_n
  Full Screen
  • 12231671_1532932150331424_1281197514_n%1/17
  • 12231636_1532932130331426_784811019_n%2/17
  • 12244176_1532932113664761_552973011_n%3/17
  • 12233557_1532932123664760_1840585717_n%4/17
  • 12243626_1532932136998092_1929859182_n%5/17
  • 12226309_1532932126998093_1193927102_n%6/17
  • 12242160_1532932143664758_277056226_n%7/17
  • 12231679_1532932176998088_1659943842_n%8/17
  • 12243934_1532932160331423_283019870_n%9/17
  • 122124http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/85927d02-eb7e-4831-b264-6392630bbc1e31_1532932163664756_1682570466_n%10/17
  • 12231638_1532932203664752_437885813_n%11/17
  • 12243786_1532932210331418_696521744_n%12/17
  • 12212011_1532932216998084_1402255946_n%13/17
  • 12208165_1532932213664751_793183305_n%14/17
  • 12226620_1532932200331419_1597605507_n%15/17
  • 12212370_1532933956997910_2050132675_n%16/17
  • 12233250_1532931943664778_869627400_n%17/17
  1/17
  12231671_1532932150331424_1281197514_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 134
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 96 000 €
 • Detajet e prones

  Apatamenti eshte ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes, ne nje ndertese te re me te gjitha parametrat bashkohore. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi me hapesira te konsiderueshme, soxhorno, kuzhine bashke, tualete me dritare dhe 2 ballkone. Pallati disponon dhe parkim nentokesor
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %