Ju jeni vizitori 4589309

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me qera/shitje te ambasada amerikane
 • 45dc19e236ee964c77fe8412253f1fc2
  Full Screen
  • 45dc19e236ee964c77fe8412253f1fc2%1/7
  • 7741db2aca29b86290d06fcf7c2edc0a%2/7
  • 4532568c8763be8c699b3c06e7318ade%3/7
  • 49246330a250a3fbbbb12c689ce96dcf%4/7
  • aa851176dd4cf0632ff78f13ddfdfcce%5/7
  • 1429280732%6/7
  • cadeafd6d2fdd138a6c9e46b4a8bd3b7%7/7
  1/7
  45dc19e236ee964c77fe8412253f1fc2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 127
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 137,50 m²
  • Mbulim zone: 137,50 m²
   • per shitje 240 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 137,5m2. Te jep mundesine per aktivitete te ndryshme duke qene se ju siguron nje siperfaqe te bollshme. Ndodhet prane ambasades amerikane.
  Ka nje orientim mjaft te mire duke i siguruar ambjentit drite te nevojshme dhe per ta kthyer ate ne nje mjedis lune mjaft te favorshem. Avantazh i prones eshte vendodhja strategjike qe ajo ka. Prane shume institucioneve te rendesishme,ne nje zone te shtrenjte por me cmim te favorshem. Gjithashtu ne kete prone nuk ju shiten ambjente te perbashketa. Vetem ato qe jane ne hipoteke. Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 137.50 m²
   • planimetria 137.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %