Ju jeni vizitori 4572790

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament për Shitje, Vlorë
 • 2015-02-03_1121
  Full Screen
  • 2015-02-03_1121%1/4
  • 4.3%2/4
  • 4.4%3/4
  • 4.5%4/4
  1/4
  2015-02-03_1121
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 60
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Uji I ftohte
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 47 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne Vlore Uji ftohte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje rezidence te re te perfunduar. Disponon dy dhoma gjumi, dhome ndenje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon me orientim Veri-Perendim. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Hapsira te bollshme me nje planimetri funksionale dhe plot drite. Me certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %