Ju jeni vizitori 4614407

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik!
 • IMG_5245
  Full Screen
  • IMG_5245%1/10
  • IMG_5245 (1)%2/10
  • IMG_5249%3/10
  • IMG_5248%4/10
  • IMG_5247%5/10
  • IMG_5253%6/10
  • IMG_5241%7/10
  • IMG_5244%8/10
  • IMG_5243 - Copy - Copy%9/10
  • IMG_5252%10/10
  1/10
  IMG_5245
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 141
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 71,20 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje organizim interesant te siperfaqes totale ne 2 dhoma gjumi, soxhorno me kuzhine bashke( kundrabufe e re), tualet, korridor dhe ballkon me pamje nga liqeni artificial. Shtepia disponon certifikate pronesie, pallat i ri me pak apartamente,,drite natyrale gjate gjithe dites, qetesi maksimale. Ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 71.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %