Ju jeni vizitori 4585549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qira ne Rrugen Mine Peza
 • IMG-20150826-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20150826-WA0004%1/5
  • IMG-20150826-WA0001%2/5
  • IMG-20150826-WA0000%3/5
  • IMG-20150826-WA0002%4/5
  • IMG-20150826-WA0003%5/5
  1/5
  IMG-20150826-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 31
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne Rrugen Mine Peza ne nje ndertim ekzistues ne katin e dyte te tij.Apartamenti ka funksionuar si zyra por mund te kompletohet per banim. Pallati ndodhet buze rruges kryesore me fasade nga rruga me nje akses te menjehershem.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta