Ju jeni vizitori 4654018

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 te Shallvaret.
 • DSC_0576[1].JPG
  Full Screen
  • DSC_0576[1].JPG%1/5
  • DSC_0581[1].JPG%2/5
  • DSC_0582[1].JPG%3/5
  • DSC_0585[1].JPG%4/5
  • DSC_0590[1].JPG%5/5
  1/5
  DSC_0576[1].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 143
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 133 m²
  • Mbulim zone: 143 m²
   • per shitje 173 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 te Shallvaret. Pallat i ri, Punime shume cilesore, dhe organizim komod. Siperfaqja 133m2. Kati i dyte, orientimi nga perendimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 143.00 m²
   • Zone interneti 133.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %