Ju jeni vizitori 4638500

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient Komercial
 • 20141110_142633
  Full Screen
  • 20141110_142633%1/6
  • 20141110_142643%2/6
  • 20141110_142711%3/6
  • 20141110_142716%4/6
  • 20141110_142620%5/6
  • 20141110_142846%6/6
  1/6
  20141110_142633
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 15
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 996 m²
  • Mbulim zone: 996 m²
   • Per qira  8 700 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne Rrugen Abdyl Frasheri ka nje sip prej 996m2. Ndodhet ne rruge kryesore dhe ne zone me akses shume te mire,eshte i perbere nga show room,zyra tualete.Ambjenti eshte i favorshem per cfare do lloj biznesi.Cmimi i diskutueshem.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 996.00 m²
   • Zone interneti 996.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta