Ju jeni vizitori 4650799

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per qira ne Bllok
 • 2015-08-25 11.35.56
  Full Screen
  • 2015-08-25 11.35.56%1/8
  • 2015-08-25 11.36.20%2/8
  • 2015-08-25 11.36.14%3/8
  • 2015-08-25 11.36.29%4/8
  • 2015-08-25 11.35.39%5/8
  • 2015-08-25 11.37.14%6/8
  • 2015-08-25 11.37.22%7/8
  • 2015-08-25 11.35.29%8/8
  1/8
  2015-08-25 11.35.56
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 36
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 67 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne zonen e bllokut ne nje ndertim te ri.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi me nje ballkon te madh dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me orientim jug-perendim.Eshte i arreduar me nje stil modern te thjesht dhe mjaft te kendshem.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta