Ju jeni vizitori 4593820

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex me qira, Rruga e Kavajës
 • DSC_0156.JPG
  Full Screen
  • DSC_0156.JPG%1/19
  • DSC_0160.JPG%2/19
  • DSC_0157.JPG%3/19
  • DSC_0163.JPG%4/19
  • DSC_0166.JPG%5/19
  • DSC_0148.JPG%6/19
  • DSC_0154.JPG%7/19
  • DSC_0125.JPG%8/19
  • DSC_0118.JPG%9/19
  • DSC_0136.JPG%10/19
  • DSC_0133.JPG%11/19
  • DSC_0142.JPG%12/19
  • DSC_0144.JPG%13/19
  • DSC_0159.JPG%14/19
  • DSC_0168.JPG%15/19
  • DSC_0161.JPG%16/19
  • DSC_0176.JPG%17/19
  • DSC_0113.JPG%18/19
  • DSC_0116.JPG%19/19
  1/19
  DSC_0156.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 147
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: Remodelled
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 205 m²
   • per shitje 330 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament duplex me qira në katin e fundit të një pallati ne rrugën e Kavajës . Apartamenti është rimodeluar në Tetor 2015 dhe arreduar në mënyrë moderne. Organizimi : Sallon + kuzhinë + 3- dhoma gjumi + 3-WC + Studio. Apartamenti është totalisht i mobiluar në ç'do detaj. Sistem ngrohje me chiller dhe oxhak i integruar në sistemin qëndror të ngrohjes. Internet dhe abonim IP Tv. Orientimi: Veri- Perendim. CCTV perimetri dhe sistem alarmi.
  Për informacione më të detajuara ju ftojmë të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Ekip
   • Depozite uji ose bolier
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Dere e blinduar
   • Ngrohje qendrore
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • oxhak
   • frigorifer
   • furnizime
   • kundrabufe
   • Mikrovale
   • sobe
   • Rrjete interneti
   • dush 3
   • Izolim termik
   • Pianure sobe
   • dollap 2
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 205.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Akses interneti
   • Ndricim publik
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %