Ju jeni vizitori 4575181

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit!
 • 12250414_1534117723546200_1999832462_o
  Full Screen
  • 12250414_1534117723546200_1999832462_o%1/5
  • 12271000_1534117673546205_116705999_o%2/5
  • 12250756_1534117763546196_893242921_o%3/5
  • 12231257_1534117653546207_1499698629_n%4/5
  • 12272798_1534117743546198_1672508699_n%5/5
  1/5
  12250414_1534117723546200_1999832462_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 149
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 53 m²
  • Mbulim zone: 60,50 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial ne plazhin e Golemit, disponon dokumenta te rregullta, i mobiluar dhe me pamje fantastike te detit. Eshte i organizuar ne 1 dhome, soxhorno+ kuzhine, tualet, ballkon. Per cdo informacion na kontaktoni, mos hezitoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.50 m²
   • Zone interneti 53.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %