Ju jeni vizitori 4207839

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apart. te RR. "Kavajes"
 • 12231574_10208306647128752_732991005_n
  Full Screen
  • 12231574_10208306647128752_732991005_n%1/8
  • 12243823_10208306647088751_1210157532_n%2/8
  • 12277158_10208306646688741_1538908931_n%3/8
  • 12204559_10208306646568738_983029657_n%4/8
  • 12204559_10208306646808744_422718061_n%5/8
  • 12244058_10208306646768743_606577590_n%6/8
  • 12244159_10208306645088701_411391542_n%7/8
  • 12270605_10208306647008749_261520511_n%8/8
  1/8
  12231574_10208306647128752_732991005_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 151
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te RR.'Kavajes' 60m2. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille me 1+1 dhe me aneks. Eshte ne katin e pare te nje pallati 3-katesh. Mund te sherbej edhe per biznes. Per cdo informacion tjeter ju ftojme te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %