Ju jeni vizitori 4588435

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet vile me qera per aktivitet tregtar
 • DSC05292.JPG
  Full Screen
  • DSC05292.JPG%1/12
  • DSC05274.JPG%2/12
  • DSC05259.JPG%3/12
  • DSC05277.JPG%4/12
  • DSC05260.JPG%5/12
  • DSC05262.JPG%6/12
  • DSC05268.JPG%7/12
  • DSC05270.JPG%8/12
  • DSC05252.JPG%9/12
  • DSC05273.JPG%10/12
  • DSC05275.JPG%11/12
  • DSC05284.JPG%12/12
  1/12
  DSC05292.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 49
  • Dhomat gjumi: 12 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vile 3-kateshe, me bodrum 100m2, siperfaqe kati 175 m2.Ne secilin nga katet e II dhe III ka: 3 dhoma, soxhorno 7mx4m ne vazhdim guzhina 4mx4m qe ndahen me nje vetrate rreshqitese, sallon i madh qe komunikon me soxhornon me vetrate qe hapet, 2 tualete, ambient per larje+hekurosje, verande 30 m2. Ne katin e pare parking i mbuluar per 3 makina dhe nje holl i madh qe mund te perdoret per cdo gje, me cati te larte te shfrytezueshme. Kohet e fundit eshte shfrytezuar si kopesht femijesh. E pershtateshme per cfare dolloj aktiviteti tregtar. Per informacione te metejshme mos hezitoni te na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta