Ju jeni vizitori 4636869

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Aprtament 1+1 ne rrugen.'Budi'
 • 12115681_10208242358801584_5091371633326312328_n
  Full Screen
  • 12115681_10208242358801584_5091371633326312328_n%1/4
  • 887509_10208242357361548_7743800992790167117_o%2/4
  • 12196310_10208242359161593_9130133594562251909_n%3/4
  • 12208785_10208242360601629_9141709729494310681_n%4/4
  1/4
  12115681_10208242358801584_5091371633326312328_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 154
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Prane gjuheve te huaja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 68,60 m²
  • Mbulim zone: 77,89 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta te Tiranes. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te ndertuar nga nje nder kompanite e ndertimit me prestigjoze ne vend. Eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, 1 soxhorno me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe nje ballkon. Ju ftojme te na kontaktoni per cdo informacion tjeter.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.89 m²
   • Zone interneti 68.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %