Ju jeni vizitori 4592757

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/jepet me qera apartmanet ne qender te Tiranes.
 • 12265679_10208312383472157_4864258302083042818_o
  Full Screen
  • 12265679_10208312383472157_4864258302083042818_o%1/8
  • 12241202_10208312393592410_638043449828667395_n%2/8
  • 12243141_10208312393872417_9091154587140926586_n%3/8
  • 12247027_10208312394512433_3843455082764622909_n%4/8
  • 12004676_10208312394272427_8134630126982026951_n%5/8
  • 12279096_10208312395872467_5556278522398780060_n%6/8
  • 12249985_10208312391872367_5517917381416761489_n (1)%7/8
  • 12227788_10208312392512383_2446054148386013401_n%8/8
  1/8
  12265679_10208312383472157_4864258302083042818_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 158
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97,07 m²
  • Mbulim zone: 109,98 m²
   • per shitje 145 000 €
   • Per qira  360 €
 • Detajet e prones

  Shitet apart. ne qender te Tiranes te 9-kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 2 ashensor.Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 ballkone, 2 toilet dhe kuzhine e vecuar. Eshte me punime cilesore, kondicioner, dyer druri dhe 2 ballkone me pamje nga qendra.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 109.98 m²
   • Zone interneti 97.07 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %