Ju jeni vizitori 4676897

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Myslym shyri 2+1
 • 11897200_1509578672666772_2011333746_n
  Full Screen
  • 11897200_1509578672666772_2011333746_n%1/10
  • 12248665_1534892193468753_86359861_n%2/10
  • 11911217_1509578676000105_424556354_n%3/10
  • 12270214_1534892210135418_1983175894_n%4/10
  • 11880745_1509578692666770_1235518112_n%5/10
  • 11911032_1509578732666766_1709602765_n%6/10
  • 11911219_1509578719333434_1194177862_n%7/10
  • 11903530_1509578789333427_1515559743_n%8/10
  • 11913113_1509578752666764_1904088670_n%9/10
  • 11911510_1509578722666767_1060581565_n%10/10
  1/10
  11897200_1509578672666772_2011333746_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 161
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje ndertese te re, me ashensor, administrim dhe sip. totale 104 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te lakmuara. Ambienti eshte i pajisur ne cdo dhome me kondicioner, punime ekstra shume cilesore, kuzhine e vecuar.Per me teper info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %