Ju jeni vizitori 4678044

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje prane ETC
 • WP_002224 (1)
  Full Screen
  • WP_002224 (1)%1/7
  • WP_002226 (1)%2/7
  • WP_002229%3/7
  • WP_002228%4/7
  • WP_002230%5/7
  • WP_002232%6/7
  • WP_002233%7/7
  1/7
  WP_002224 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 101
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 163 m²
  • Mbulim zone: 175 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 440 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ,shitet apartament 3+1 , 163m2 . Ambjenti eshte i organizuar ne kuzhine dhe ambjent ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Pallat i ri, me orientim nga jug - lindje. Lehtesisht i aksesueshem. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 175.00 m²
   • Zone interneti 163.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %