Ju jeni vizitori 4593671

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira, Durres
 • 1. Tween Towers, Durres.JPG
  Full Screen
  • 1. Tween Towers, Durres.JPG%1/16
  • 2. Tween Towers, Durres.JPG%2/16
  • 5. Beadroom.JPG%3/16
  • 7. Beadroom.JPG%4/16
  • 8. View from the Beadroom.JPG%5/16
  • 9. View from the Beadroom.JPG%6/16
  • 11. View from Studio.JPG%7/16
  • 12. Scrivania. Studio.JPG%8/16
  • 19. Kitchen.JPG%9/16
  • 20. View from Dinning.JPG%10/16
  • 23. Balkony.JPG%11/16
  • 24. Dinning.JPG%12/16
  • 25. Living.JPG%13/16
  • 26. Dinning and Kitchen.JPG%14/16
  • 29. View from the Window.JPG%15/16
  • 32. View from the window.JPG%16/16
  1/16
  1. Tween Towers, Durres.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 141
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Qira ne Sheshin Taulantia. Ndodhet ne nje prej zonave me te kendshme te qytetit te Durresit dhe ne nje prej ndertimeve me cilesoreve te tij. Mobilimi eshte i ri, cilesor, komod dhe mjaft i kendshem. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte arreduar per studio, 1 sallon se bashku me kendin e gatimit, 2 tualete dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje te mrekullueshme te detit dhe zones perreth. Siperfaqja totale eshte 95 m2 dhe planimetria mjaft e rregullt. Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu, ka mjaft drite natyrale dhe nje pamje te mrekullueshme nga ballkoni. Na kontaktoni per me shume informacion.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta