Ju jeni vizitori 4575141

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex 2+1
 • IMG-20151110-WA0039
  Full Screen
  • IMG-20151110-WA0039%1/14
  • DSC_3534.JPG%2/14
  • DSC_3542.JPG%3/14
  • DSC_3546.JPG%4/14
  • DSC_3559.JPG%5/14
  • DSC_3554.JPG%6/14
  • DSC_3550.JPG%7/14
  • DSC_3532.JPG%8/14
  • DSC_3516.JPG%9/14
  • DSC_3512.JPG%10/14
  • DSC_3520.JPG%11/14
  • DSC_3519.JPG%12/14
  • DSC_3529.JPG%13/14
  • DSC_3524.JPG%14/14
  1/14
  IMG-20151110-WA0039
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 502
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 122 m²
   • per shitje 147 000 €
 • Detajet e prones

  Ne rezidencen e mirenjohur 'Kodra e Diellit' shitet nje super apartament duplex me nje orientim nga Jug-Perendimi. Apartamenti eshte i ndertuar ne 2 nivele, ku ne katin e pare te ambientit ndodhet dhoma e gatim/ndenjies, e bollshme dhe me drite, veranda si dhe nje tualet. Ne katin e dyte ndodhen dhomat e gjumit dhe nje tualet. Nga pronaret e apartamentit jane bere te gjitha punimet super cilesore, me mobilim bashkekohor, paisje te markave te njohura. I gjithe duplexi eshte me parket, si dhe ka punime me dru Iroko. Per me shume info, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • farmaci
   • Transport publik
   • Pishine
  • Security
   • Mbikqyrje
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • oxhak
   • frigorifer
   • furnizime
   • Pajisjet per kuzhine
   • Mikrovale
   • sobe
   • dush 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %