Ju jeni vizitori 4615565

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartment 3+1 te Liqeni
 • DSC07048.JPG
  Full Screen
  • DSC07048.JPG%1/10
  • DSC06833.JPG%2/10
  • 12207659_10204973550884001_739005332_n%3/10
  • DSC06835.JPG%4/10
  • 12204516_10204973560564243_322532571_n%5/10
  • DSC06823.JPG%6/10
  • DSC06826.JPG%7/10
  • DSC06825.JPG%8/10
  • DSC06820.JPG%9/10
  • DSC06830.JPG%10/10
  1/10
  DSC07048.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 52
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 126 m²
   • per shitje 105 000 €
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat elitare dhe me te mira te qytetit, shume prane liqenit (Perballe Farit) dhe me nje pamje fantastike, ndodhet apartamenti ne katin e 3-te ne nje ndertim te ri dhe me hipoteke. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, dhe ka orjentim Lindje-Perendim, duke bere qe shtepia te kete sa me shume ndricim natyral dhe e ngrohte ne dimer, si dhe eshte i shtruar me parket druri ne tre dhomat e gjumit. Apartmenti eshte i perbere nga nje sallon i madh me guzhine te vecuar, nje korrrdor, dy tualete, dy ballkone dhe tre dhoma gjumi. Per me shume informacione, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 126.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %