Ju jeni vizitori 4694189

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament Duplex 3+1,tek Zona e Freskut
 • 12295059_10206541223987789_321515156_o
  Full Screen
  • 12295059_10206541223987789_321515156_o%1/10
  • 12270353_10206541223067766_200432281_n%2/10
  • 12279593_10206541223707782_1260569048_o%3/10
  • 12279505_10206541223587779_1325243436_o%4/10
  • 12281872_10206541224067791_716587853_o%5/10
  • 12287392_10206541223227770_2095802477_o%6/10
  • 12297960_10206541223787784_1188644847_o%7/10
  • 12299631_10206541223147768_1303305775_o%8/10
  • 12299595_10206541224147793_593895825_o%9/10
  • 12299876_10206541223547778_706420112_o%10/10
  1/10
  12295059_10206541223987789_321515156_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 202
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 82 000 €
   • Per qira  230 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1 duplex 130 m2, ne nje zone shume te qete dhe me ajer te paster. Apartamenti eshte i ndare ne 2 kate (duplex), kati i pare eshte ambient ndenie/ngrenie dhe ka edhe 1 tualet. Kati i dyte eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi te shtruara me parket dhe 1 tualet. te 2 katet jane te lidhura me shkalle te brendshme. Apartamenti eshte totalisht bosh dhe ka vetem k/bufe. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %