Ju jeni vizitori 4628958

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1
 • 100_8685
  Full Screen
  • 100_8685%1/15
  • 100_8676%2/15
  • 100_8674%3/15
  • 100_8675%4/15
  • 100_8677%5/15
  • 100_8680%6/15
  • 100_8679%7/15
  • 100_8681%8/15
  • 100_8682%9/15
  • 100_8683%10/15
  • 100_8684%11/15
  • 100_8686%12/15
  • 100_8687%13/15
  • 100_8688%14/15
  • 100_8678%15/15
  1/15
  100_8685
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 155
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 123 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 prane tregu fshatar, me siperfaqe qe variojne nga 70 m2 deri 120 m2. Pallati eshte i ri i sapondertuar me ashensor. Cmimi 550 euro/m2 . Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Porofoli i pronave 31
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Mikrovale
   • Rrjete interneti
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 123.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit E perditshme
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • sherbim security
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
   • palester
   • kend lojerash
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %